top of page
IMG_9357.JPG
pocopoco-outside.jpg

             Poco Poco

Tapas Bar dhe Restaurant Continental ofron një përvojë të pakrahasueshme ngrënieje me një atmosferë evropiane. Miqësore dhe e relaksuar, ambienti mesdhetar ofron mjedisin perfekt për një vakt romantik ose një takim mes miqsh.

Një ndërthurje e shijeve kontinentale mund të gjendet në përzgjedhjen tonë tapas, menunë a la carte dhe specialet e përditshme. Gama jonë e Tapas-ve të gjallë dhe luksoze tërheq ndikim nga e gjithë bota. Krahas klasikëve si Albondigas (qofte në stilin spanjoll) dhe ëmbëlsira me peshk janë krijime bashkëkohore si chorizo krokante dhe hurma të shijshme të mbështjella me proshutë parma dhe të njomura në amareto.

Spanish Meal
continental-flavours.jpg

​Partitë Speciale
Poco Poco është i disponueshëm për shumë formate feste në çdo ditë të javës.

Për të plotësuar vaktin tuaj, ne kemi një listë kryesore të verërave që përmban varietetet më të mira në botë, duke përfshirë kavas dhe shampanja.

Për të përfunduar, provoni gamën tonë të shijshme të ëmbëlsirave, porteve dhe markave…..

Jemi të sigurt që Poco Poco ofron një përvojë ngrënieje ndryshe nga çdo tjetër në Bridgend.

bar-001.jpg
DSC00452.jpeg.jpeg
bottom of page